טכנולוגיית BioFresh

טכנולוגיית BioFresh שומרת על טריות המזון לאורך זמן. מזון טרי ובריא מספק לגוף בצורה טבעית את כל מה שהוא צריך כדי לתפקד.

בזכות טכנולוגיית BioFresh הבלעדית ל-Liebherr, ניתן לאחסן מזון טרי עשיר בויטמינים ובמינרלים בטמפרטורה ובלחות האידאלית וכך לשמור על

טריות המזון והערכים התזונתיים שלו.

 

טכנולוגיית ה-BioFresh שומרת על טריות הירקות, פירות, בשר, דגים ומוצרי החלב לזמן ארוך הרבה יותר מאשר טכנולוגיות קירור סטנדרטיות. האיזון העדין בין הלחות והטמפרטורה האידאלית הוא המפתח לשמירה על טריות המזון ועל הערך התזונתי שבו. לכל סוג של מזון יש דרישות אחסון שונות. לדוגמה, מנגו צומח בסביבה עם רמת לחות גבוהה וגבינה מקבלת את הטעם שלה במערות קרירות. תנאי האחסון במגירות ה-BioFresh ניתנים להתאמה על מנת לספק את אקלים האחסון האופטימלי עבור סוגים שונים של מזון.

עם טכנולוגיית BioFresh המזון יישמר טרי לאורך זמן. כאשר המזון מאוחסן בטמפרטורה קרובה ל-0°C וברמת הלחות הנכונה, החומרים המזינים שבו, כגון ויטמינים ומינרלים, נשמרים זמן ממושך יותר לעומת תא מקרר רגיל. מוצרי בשר רגישים מבחינת טמפרטורה ומומלץ לאחסן אותם במגירת BioFresh DrySafe. מגירת ה-DrySafe שומרת על לחות נמוכה וטמפרטורה של כמעט 0°C ובכך תורמת באופן משמעותי להפחתת כמות החיידקים ולשמירה על אורך חיי הבשר במקרר. המגירה מתאימה גם לאחסון מוצרי חלב, גבינה ויוגורט.

שואבי אבק אלחוטיים
שואבי האבק מדגם Triflex של Miele הינם שואבי אבק אלחוטיים עוצמתיים במיוחד המשלבים שלוש אפשרויות שאיבה במכשיר אחד, מה שמאפשר גמישות מרבית והגעה לכל נקודה.
שואבי אבק רבוטיים
סדרת שואבי האבק הרובוטיים של Miele נותנת מענה לכל העדפה שיש לכם. בין אם מדובר בשואבי אבק צילינדרים עוצמתיים או בשואבי אבק ציקלוניים לנקיון, קל, מהיר ופשוט.
מכונות קפה
מכונות הקפה של Miele משתמשות בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לטחון את פולי הקפה במקום, לקפה טרי, טעים ואיכותי יותר.
UltraPhase
המערכת הדו-שלבית של Miele מכבסת באופן יסודי יותר ומשיגה רמת ניקיון גבוהה יותר מאשר תכשירי כביסה נוזליים מסורתיים אשר אינם מכילים חומרי הלבנה.